1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si mund qe fotografit nga telefoni ti shikoje ne PC

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Jusuf1, 16 Nëntor 2018.

 1. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje...

  E kom 1 telefon (Samsung Galaxy A5 2016) dhe i'u prish ekrani mirpo un du qe fotot qe i kam ne tel ti mar ne PC a eshte e mundshme kjo?

  Faleminderit kush me jep ndihme :)
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  vetem lidhe me kabell pc - smartfone
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 3. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ahm oke pe provoj qashtu

  fLmm
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  lidhe me kabllen qe e mush telefonin lidhe me pc edhe munesh
   
 5. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  hmm e provova qashtu amo spo ma qet npc
   
 6. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Instaloja driverat e telefonit ne pc edhe besoj qe te bon mandej. Ose nese i ki ne sd card munesh me ja hek sd card edhe me i marr pa e fut telefonin ne pc ma leht.
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  sta qel sepse eke telefonin me password pse pattern dhe nuk bon vetem nese ke sdcard munesh ndrysh problem
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 8. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  HH ma mir met kallzu drejt, haha sdi cilat drivera duhet me i instalu
   
 9. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  hmm po vlla e kom me password :/
   
 10. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Last edited by a moderator: 17 Nëntor 2018
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 11. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...