1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si mundë ta krijoj ketë tekst ne video.

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Arian Al, 11 Dhjetor 2019.

 1. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kinemaster
   
 3. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam provu nuk ban
   

Shpërndaje faqen

Loading...