1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si muj me ba nje script me ba URL me pass

Tema tek 'Programim' e hapur nga Rafet Maxhuni, 29 Nëntor 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  A din naj kush mem tregu ne blogspot e kam ba www.shkollaime.tk e tash po me duhet nese e klikon Fizike klasa IX p.sh me ja qit passin qe me leju me hi ose qe ka mundesi me ja qit nje form regjistrimi qe te gjith ata nxansa qe jan ne klase te 9 me hi ne kete url si muj me realizu ne blogspot un e kam qit pasin po me nje pas po me qelet dy url
   

Shpërndaje faqen

Loading...