1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si muj ja ndrroj tv me android Mac adresen

Tema tek 'Android' e hapur nga Rafet Maxhuni, 25 Nëntor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  A din kush si muj ja ndrroj mac tv qe eshte me android 7,1
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  hahah vitet 2003 ndoshta me kujtohet kur ka qene teper rast i perhapur ndryshimi i mac addreses per wifi card qellimi ishte me mar internet falas nga klientet me parapagim ... pak jashte teme por ndoshta rafeti nuk preket
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Lool , kryesorja ka funksionu hahahah
   
 4. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  mac perfaqson pjesen fizike te paisjes dhe nuk mund te ndryshohet mirpo ne android nese ti i bon root mund ti mbivendosesh nje mac me pak fjal mi bo spoof mac adreses si fillim beji root paisjes pa akses root nuk e di nese dicka e till eshte e mundur pra fakti ce ti do nje adres specifike mac kerkon root me ptjr duhet te instalosh dhe busybox me pas aplikacionin chamelemac APK me te drejta root i vendos mac ce do.
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  po kjo u kan per me te funksionu rrjeti i njejtit person edhe ty un po kuptoj ket mirpo ne paisje tv ose android kjo me se shumti po me duhet se i kam marr do apk po spo me bajn ama jo per at qellim qe po thu ti se spo ke nevoj me marr rrjet kur mi 100 mb/s i kam 12 euro me dy resivera ama per qellime tjera
   

Shpërndaje faqen

Loading...