1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si muj ja ndrroj tv me android Mac adresen

Tema tek 'Android' e hapur nga Rafet Maxhuni, 25 Nëntor 2019.

1. Rafet Maxhuni

Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

Postimet:
    661
    Pëlqimet:
    50
    Pikë nga trofetë:
    58
    A din kush si muj ja ndrroj mac tv qe eshte me android 7,1

2. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    388
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    53
    hahah vitet 2003 ndoshta me kujtohet kur ka qene teper rast i perhapur ndryshimi i mac addreses per wifi card qellimi ishte me mar internet falas nga klientet me parapagim ... pak jashte teme por ndoshta rafeti nuk preket

3. F.Ndrecaj

F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

Postimet:
    271
    Pëlqimet:
    115
    Pikë nga trofetë:
    68
    Lool , kryesorja ka funksionu hahahah

4. Mr.Robot

Mr.Robot Anëtar Fillestar

Postimet:
    62
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    8
    mac perfaqson pjesen fizike te paisjes dhe nuk mund te ndryshohet mirpo ne android nese ti i bon root mund ti mbivendosesh nje mac me pak fjal mi bo spoof mac adreses si fillim beji root paisjes pa akses root nuk e di nese dicka e till eshte e mundur pra fakti ce ti do nje adres specifike mac kerkon root me ptjr duhet te instalosh dhe busybox me pas aplikacionin chamelemac APK me te drejta root i vendos mac ce do.

5. Rafet Maxhuni

Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

Postimet:
    661
    Pëlqimet:
    50
    Pikë nga trofetë:
    58
    po kjo u kan per me te funksionu rrjeti i njejtit person edhe ty un po kuptoj ket mirpo ne paisje tv ose android kjo me se shumti po me duhet se i kam marr do apk po spo me bajn ama jo per at qellim qe po thu ti se spo ke nevoj me marr rrjet kur mi 100 mb/s i kam 12 euro me dy resivera ama per qellime tjera

Shpërndaje faqen

Loading...