1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si me xhet "niche" te vogle?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 8 Gusht 2020.

Tags:
 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si me xhet "niche" te vogle me bo lek me adsense (nuk jam i interesum ne cpc te larte ose ulet)? Nuk kam ndonje keyword tool(ketodite te gjitha jane premium)

  Cka po punoni Ju?
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  receta
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  gaming
   

Shpërndaje faqen

Loading...