1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si me rrit domain authority, page authority...?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 9 Gusht 2020.

 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si me rrit domain authority, page authority, Trust Flow, Citation Flow po mendoj qe rankohem me mire? Apo rriten vet me kohen per nje website te ri - 2.5 jave i vjeter por ka shum postime?

  A ka dikush qe e njeh mire SEO google le tme shkrun ne pm?
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  73
  Domain & Page Authority = Koha dhe backlinks sa me shume.
   
 3. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  si me bo backlinka, pe shof neper reklama po mujshe me ble?
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e di si i shesin apo cfare bejne se nuk kam blere ndonjehere sherbim SEO.

  Larilari VIP ky eshte nje backlink.
  Per me shume duhet te lexosh rreth SEO-s. Nuk shpjegohet kollaj se ka teknika te ndryshme :)
   
 5. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku muj me lexu per seo?
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  73
 7. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mduhet diçka 2019 ose 2020 se ka ndtyshu disa rregulla sa e di?

  Edit: pe shof se edhe tjert pi rekomandojne edhe keto me te vjetra
  thanks
   
  Last edited: 9 Gusht 2020
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hidhi edhe nje sy mesime SEO shqip. Do gjesh shume keshilla per fillestare. Madje e mira eshte se i ke edhe ne shqip.
   
  larilari pëlqen postimin.
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  813
  Pikë nga trofetë:
  193
  Un kam njohuri ne seo , ranking ,etj qa te duhet me kontakto.
   

Shpërndaje faqen

Loading...