1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si me rregullu?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 9 Janar 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Si mi rregullu ngjyrat e ekranit shum keq po mi qet?
  [​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by reflect1, 9 Janar 2018
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Merre nje monitor tjeter sepse besoj qe monitori i tanishem ka problem,ka shume monitor qe dallojne prej njeri tjetrit per nga ngjyrat.
  Personalisht ngjyrat e monitorit jane teper te rendesishme sepse lidhen drejtperdrejten me punen qe e beje.
   
 5. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Flm shume se menova qe kan problem ngjyrat naj sen po osht e vertet se kogja t vjeter e kom monitorin.
   
  Pleurat pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...