1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si me rregullu kete problem ne adense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga profesori, 4 Qershor 2021.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kerkova ne google po aty vetem me i shkru supportit , moment qe po du me vnu payment form pe shfaq kete error
  An unexpected error has occurred. To continue, use a different payment method or contact us. Learn more [OR-BAIH-01]
   
 2. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  kam patur e un dicka te ngjashme , po e zgjidha duke e provuar me browser tjt
   
 3. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  E provova moxil , safari , chrome , brave , opera , telefon prap njojt o ka lun shoqe kjo adsense , ishalla del dikush qe tregon si me zgjidh ket problem se n google plot e kishin pas ket problem
   
  ergialb pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo nderro njehere ip dhe fshi cache
   
  ergialb pëlqen postimin.
 5. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  provo kete link vlla, eshte per te kontakuar me adsense https://support.google.com/adsense/gethelp
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  Edhe mu ma shfaq t njejtin error , nuk e di pse
   
 7. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kam provu gjithqka po sdi qka u bo
   
  getrich pëlqen postimin.
 8. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje anetar,

  Po kam nje problem me shtu bank ne adsense me errora OR-IEH-01 dhe 02
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  347
  Pëlqimet:
  367
  Pikë nga trofetë:
  98
  Eshte normale, edhe te tjere do vijne te postojne te njejtin problem.

  Gjithmone do jeni ne pritje te zgjidhjes se problemeve (+= nuk i zgjidhni kurre) deri ate dite kur te kuptoni qe duhet te postohet sa me shum informacion rreth asaj cka kerkoni te zgjidhni.

  Zgjidhja e problemeve nuk eshte teme diskutimi. Pra ju keni hall dhe prisni qe te tjeret tju pyesin nvend qe te shpalosni hallin qe keni e te kurseni kohe per te dyja palet.

  Gjithsesi, zgjidhjen do jua jap kur te postoni te gjitha informacionet (jo-personale) por te tipit, si eshte hap adsense?
  A ndryshon shteti nga account adsense me llogarine e bankes?
  A eshte hap nga youtube?
  A eshte hap nga blogger?
  Etj etj.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
   

Shpërndaje faqen

Loading...