1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me qel nje email me hotmail.se ?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Rafet Maxhuni, 6 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  A mundem me qel ma hotmail.se email nese po qysh shkon procedura ?
   
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33

  mo shoq se sbon mebo ket pytje ket koh , mdoket se paske marr mundimin me provu , hin ne www.hotmail.com edhe sing in edhe regjister edhe i vazhdon
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Perdor ndonje vpn ose ndonje qe jeton ne spanje. Nese e ofron akoma microsoft.
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  o ti shoqi un logjike pyetjen e kam ba po sa e ke kupti ti ky Poshnjari e paska kuptu edhe ma kthej pergjigjen ama qe se ke kupti ti atehere perpiqu edhe njeher me lexu para se mu pergjigje ose lere mos u pergjigje hiq
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  e perdora per chrome tunnel bear ama kur dola ne sweeden nuk me dilke hotmail.se tash do e baj ne teper pc ta shofim a po del po me gjith gjas te gjitha per pos .com siq po e shoh jane te larguara
   
 6. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  hma vpn tkryn pun po kushton
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  perdor HOLA VPN
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kam perdor e dilsha ne suedi po kur shkojsha me qel veq me .com tjeter sum jepke
   
 9. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  hma o shoq osht vpn ja ma e fort si egziston po osht me pages
   
 10. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  kalo PM pra se e kam une nje zgjidhje nqs e don VPN t fort
   
 11. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  nqs do edhe ti kalo pm
   
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Perdor expressvpn !
   
 13. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Persh
  SE eshte shkurtese per sweden, pse me patjeter te duhet me TLD "se" ? nqf e ke me rendesi mund ta tregoj nje trik n'privat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...