1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me mbyll 1 instagram fake

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 21 Maj 2018.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  dikush ka hap nje instagram dhe po i keq perdor fotot e nje vajze si mundemi me mbyll
   
 2. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  88
  provo veq me raport ndrysh problem
   
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  sa reporta duhen
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,694
  Pëlqimet:
  665
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese osht hap i ri me duket qe me 20-25 ja mbyllin , a nese osht ma i vjeter duhet mbi 50 , ama reporta me arsye .
   
 5. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  prej marsit eshte hapur po ne se kemi dit qe u hap a mundeni mem ndihmu i gjith forumi me e mbyll se po i perdor fotet e nje vajze qe e kam ne familje
   
 6. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Publiko username te ndihmojne edhe antaret me raprotime.
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,694
  Pëlqimet:
  665
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po normal qe te ndihmojm , ose postoje linkun ktu ose username edhe i bojm report po nese nuk don me bo public shume ma dergu mu edhe antarve qe komentojn ne PM dhe i bojm report dhe mbyllet .
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,424
  Pëlqimet:
  1,064
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une kam mbyllur, por duke derguar ID e personit dhe duke apeluar. Eshte mbyllur brenda dites.
   
 9. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
 10. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
 11. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a mundeni mem ndihmu me e mbyll ket instagram sepse akoma nuk po mbyllet e vetem po ju shtohen followersat dhe po e keq perdor
   
 12. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  +1 report

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
  james pëlqen postimin.
 13. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  895
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  +1
   
  james pëlqen postimin.
 14. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  820
  Pëlqimet:
  204
  Pikë nga trofetë:
  78
  o vlla thuj ksaj qikes le ti dergon id instagramit edhe i mbyllet mrena 1 dite ose 2
   
 15. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  43
 16. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
 17. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a munesh o shok mem kallxu si me vepru
   
 18. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a mundeni mem ndihmu o vllezer se spo di qka me bo
   
 19. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  shko ngoogle te instagram help edhe hjin close a dead person account sikur nfb edhe i dergon id e ksaj vajzes reale edhe ja mbyllin mrena 24 orve
   
 20. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  mas miri e ki me raportu te kerkojne nje foto te ksaj vajzes me nje leter duke mbajt ne dor me kodin qe ta dergojne dhe mbrenda 24 ore mbyllet ,bile nese don edhe passwordin e ksaj akonte ta japin mvaresisht qka kerkon ti rikthim passwordi apo nese kerkon me mbyll si fake account .
   

Shpërndaje faqen

Loading...