1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si me marre me shume link rankings ne google

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga elismatjani, 3 Gusht 2018.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje forumi
  Doja tju pyesja pse shum postime qe bej te websajti im nuk shfaqen ne google searching
  Websajti eshte www.elismatjani.co.uk
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  elismatjani pëlqen postimin.
 3. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pervec se ka postuar vet i njejti menyren se si te ndertosh autoritet dhe te kesh SEO te mire, ka lene pa cituar kurrsesi postimin qe ka marre nga une dhe qe eshte postuar eskluzivisht per kete forum ketu. Here tjeter te lutem citoje burimin se kjo qe po ben quhet vjedhje, sepse jam lodhur per ta shkruar ate postim.
   
  Alkeo, Elira, clusterphys dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e lexova fare se ca ka shkruar. Por janë disa tipa kështu të çuditshëm në qarkullim që bien vetë më këmbët e tyre. Pastaj përsa i përket vjedhjeve pa cituar burimin kanë bërë që shumë profesionistë të mos shkruajnë më. Duke përfshirë edhe stafin e itshqip që kanë vite pa bërë një artikull për portalin.
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me ket domain qe ke ti dhe mia khalifan te kesh dashnore ste sjell trafik
   
  eduart elezaj pëlqen postimin.
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tani ja fute kot. Trafikun nuk e bie domaini por permbatja e faqes.
   
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ok simas teje dmth ne kot lodhemi te blejme domaine tmira. Nese behet fjale per traffic premium ske shanc ku shkon me ket domain nese e do per seo.
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  lol nje domain i mire blihet per Trade Mark do jo per trafik. nese une shes ford kuptohet nuk mund te ble nje domain opel. por nese une kam nje faqe per qef per te postuar ca dua ketu nuk futet ne pune doamin por cilesia e artikujve. clidhe kishte mosfli.com me filmat? por aman ishte e para ne google etj. sa moren edhe censur per shqiperine. mos i ngaterro gjerat.
   
 11. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Gabohesh pak sepse me rendesi jane backlinks dhe niche dhe jo emri i domain. Prapashtesa ka pak ndikim sepse behet target shteti UK, por emri nuk ka ndikim te madh. Normale qe ka nje ndikim te vogel ne trafikun e SEO por nuk luan pesh te rende ne kualifikimin e atij domain.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kam cituar burimin. Ok
   
 13. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne rradhe te pare un po e mbaje per qef jo per perfitime .ok
   
 14. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  O shok i nderuar e kam cituar burimin e lajmit okk
   
 15. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mso me punu me SEO se sa i pash artikujt e tu nuk e ke ba artikujt per me tu ranku ne google
   
 16. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sja vle me u pergjigj.
  Pyetje e pa formuluar mire dhe nje web me permbajtje copy-paste.
  Me pak fjal humbje kohe!

  PS: Krijo dicka tenden dhe me pas te (un)ndihmojme me udhezime!
   
 17. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh a mundemi me fol rreth dickaje ne pm
   
 18. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Patjeter, me shkruaj :)
   
 19. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  mshkruj ti se spom bon pom thot diqka te privacy e jote spom lejon met dergu mesazh
   

Shpërndaje faqen

Loading...