1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me largu kete njoftim nga adobe ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 27 Nëntor 2022.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  [​IMG]
  Me ndihmoni dot si ta largoj mmos te me shfaqet mo ky tab i adboes . flm
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  ka dhe 10 dite trial thote ?
  blije dhe nuk te del me :)
   
  Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nuk du me ble krejt free jan hahah
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  @getrich
  atehere c'pret, leshohu...
   

Shpërndaje faqen

Loading...