1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me largu kete ne Facebook ? Me ndihmoni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 8 Gusht 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Sot mu shfaq ky njoftim qka me bo per me largu , numrin e kom verifku po adresn spo di qka me bo flm shume
  [​IMG]
   
 2. Mendy

  Mendy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Zakonisht per me largu ket duhesh prej tel.. me lshu GPS lokacionin ntel edhe me hy ne fan page prej page manager ne tel per me ta njoft lokacionin, por ka pas raste qe edhe eshte kerku dokument identifikimi, kliko GET STARTED tregon cka po kerkohet !
   
  Panther pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  e bona verifikim e telit po prap spo heket .
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  a nimon nej kush a jo ?
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Hyn Get Started edhe konfirmo Locationin bone Kosovo ose Albania prej ka je. gjithashtu bone fb me 2Fa verification pasi fb po tkerkon siguri tfb per shkak qe e menaxhon ni faqe me shikueshmeri t’lart.
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  e kom shkru nr e telit me +383 edhe me +377 e kom verifiku , po tash aty kur po hy get started per lokacion aty spom vjen mo sms :S:S
   

Shpërndaje faqen

Loading...