1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me kriju kso teksti ne video

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Arian Al, 18 Janar 2019.

 1. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje Si mundi me kriju tekstin si ne ket video me cfar program
   
 2. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  me adobe premiere dhe sony vegas pro
  kto dyjat jan shum profesiionale
  po ti munesh me ba diqka t njejt edhe me windows movie maker
   
 3. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Naj video se si mundi me kriju prej sony vegas
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nuk po mduket naj sen kushedi se cfar ktu vegas pro mundet me bo dicka te till
  Code:
  https://www.youtube.com/results?search_query=sony+vegas+pro+video+lyrics
  me mir futu edhe kerko versionin e vegas qe ke
  prsh vegas pro 12 lyrics
   
 5. ALTDAM0N

  ALTDAM0N Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Vegas eshte per amatera , Premiera eshre per profesionista dhe eshte profesionale
   

Shpërndaje faqen

Loading...