1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur si me ja bo qe youtube mos mi blllokoj videot

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi gjoni, 16 Tetor 2017.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje. cuna
  un i perpunoj videot qe fus ne youtube por problemi qendron qe me marrin block si me ja bo qe mos marrin.
  se fb na la ne balt nuk mban me asnje lloj linku as me lajme serioze jo tme rroj profili me 300k follow usa
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by Alkeo, 17 Tetor 2017
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  beji videot origjinale pasi nuk ti lejon te kopjuara
   
 4. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  po origjinale i km videot por me kap muziken qe i fus
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo ndrysho muzikën.
   
 6. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  adi gjoni pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...