1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Si me instalu pes 2006 ]

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lumz, 22 Qershor 2011.

 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Persh..
  Si me instalu pes 2006
  E mora pej netit 3.2 gb
  e bera extract edhe kur po preki me happ pe qet me ba burn en cd :s
  pes.iso :(
   
 2. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Duhet ta besh mount image me PowerISO ose Daemon tools..
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  A mundesh nje tuturial ? Ose youtube ?
   
 4. Nofka

  Nofka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  28
  <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=Bkoff7fMN7c" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=Bkoff7fMN7c</a> , qe 1 Tuturial .
   
 5. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  E instalova permes PoweRISO
  e japa Kodin e kejt
  Kur po du mu kyq en loj po e hap
  No Disc Inserted.
  Please insert the original "pes 6 "Cd/dvd.
  ? :(
   
 6. shqipdon_8

  shqipdon_8 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  o Lum e ke marr me ISO duhet me shti ne CD merre Daemon tools nashta tnimon najkush se une zdi me perdor mir
   
 7. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  merre daemon tool se ajo te kryn pune se ato filet qe i ke downloadu per gta ti bon ne 1 file dhe ta krijon ikonen edhe munesh me hi edhe pa CD
   

Shpërndaje faqen

Loading...