1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si me installu snapchat ne microsoft lumia 550

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga iboanonymous, 21 Janar 2017.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  pershendetje itshqip.
  E kom ble ni Microsoft Lumia 550, app tjer i ka , po snapchatin se ka n'storie , me apk spo bon , a din dikush qysh muj me instalu ose a ka naj antar qe e ka instalu e mem tregu,met mira.
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Code:
  http://www.windowscentral.com/snapchat
  Nuk munesh me instalu, sepse snapchat nuk e ka kriju programin per Windows Phone. .APK munesh me i instalu vetem ne android.
   
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  permes qeti linku bon a?
   
 4. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo nuk munesh me instalu n'windows phone hiq, ai linku ta tregon arsyen.
   
 5. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe unë përdor telefon Nokia Lumia (920) shkaku i fortësisë, rezistencës se shpesh më bike në tokë...krejt perfekt është pos aplikacioneve. As disa bazike nuk i ka...edhe pse ka gjëra shumë perfekte sidomos ato OFFICIAL nga vet Microsoft.
   
 6. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  mundesh nqs se sistemin e ke windows 10 ... po per lumia 550 besoj qe nk mund te behet :D
   
 7. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  po win 10 o
   

Shpërndaje faqen

Loading...