1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me i terheq paret nga Skrill ne Kosove ??

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga gxim, 21 Qershor 2019.

 1. gxim

  gxim Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje a mundeni me me ndihmu se si mundem me i terheq nga Skrill pasi nuk po pranohet Kosova
   
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Skrill kam un me Raiffaisen Bank kartel edhe mbon pa problem
   
 3. gxim

  gxim Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  I nderum a mundesh me me shkru ne whatsap +38349182080 me me ndihmu sepse spo kuptoj sepse per me terheq po me kerkon llogari bankare jo kartele.
   
 4. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  dergom mesazh edhe qoma foton qka po qet error a najsen
  se nese e ki Raifaisen bank kartelen Visa ateher bon
  Per tjera bank nuk e di
   
 5. gxim

  gxim Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kta ne Skrill po thojne se nuk pranohet banka nga Kosova edhe swift edhe iban nuk i pranon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...