1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me i nalë update e Windowsit 10

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetonimat, 3 Janar 2016.

 1. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ju lutem me naje vidio nese ka munsi se nuk jam ka di a ka munsi a jo se mue per veti spo ma jepe munsin ok pres pergjigje.
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Hap Run dhe sheno services.msc pastaj gjeje ku e ke Windows Update kliko me tastin e djathte Properties tek Startup type beje disable dhe tek Services Status bej Stop.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...