1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë si me i bo krejt lajmet live ne ist article

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi gjoni, 16 Korrik 2017.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje kam shum dit qe instant article sapo fus nje lajm te ri i vjerti me behet unpublish ka ndonjeri ndonje ide apo tutorial te ma tregoj se me cmendii faleminderit nese do me ndihmonit ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...