1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si me bo update biosin e pc acer xc-605

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga becki89, 10 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  prsh. nuk po mundem me e shti ne format ni pc acer xc-605 , pom doket duhet me bo upgrate biosin por spo di si duhet a mundet kush tme ndihmoj
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,638
  Pëlqimet:
  1,133
  Pikë nga trofetë:
  243
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 3. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  SHum flm Antar Legjend e bana upgrate u kry me sukses se di a ke per me bo upgrate biosin a jo po masi e bona bani me formatizu flm tema mbyllet
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...