1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si me bo pare me ads

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Fiksohu, 24 Prill 2020.

 1. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ju lutem a kishit mujt mem sugjeru naj ads t'mir per website me trafik shqip e kam vetem popads per momentin por spo jam hiq i knaqur me to sepse per 1k visitsa as 20 cent spo bohen naj ads qe kisha pas fitime mat mira qe kishit mujt mema sugjeru mkishit ndihmu shum
   
 2. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Adsterra
   
  miraxh dhe Fiksohu pëlqejnë postimin.
 3. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  sa e ka cpm per 1k clicks per country albania mos e din vllaqko?
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  cfare permbajtje ka faqja jote?
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Adsterra kejt porno reklama gati haha , edhe pagesat sdi qysh mun mi marr me btc ,
  propeller a tkan bo nej pages hala ?
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me asnje kompani nuk do jesh i kenaqur nese nuk ke mjaftushem trafik dhe sidomos me shqiptar ku per 1-2$ te duhen me shum se 5k-7k impression.

  Provo: PropellerAds - Adskeeper. Ose merru vete me CPA sepse keto kompani qe permenda une kan implementuar CPA per hesap te tyre ndersa ty te paguajne per impression. (Kshu funksionojne gati te gjitha kompanite reklamave CPM. Nuk kane direct-advertisers)
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  AdsKeeper dhe Taboola jane me te mirat, Po bazohem prej faqes filma24 qe i ka kto ads me vizita shqiptare.
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  dmth adskeeper vlen dhe me shume per visitor te huaj besoj?
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Adsterra mka pagujt 6$ per 12K views Usa & UK
   
 10. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Epo i pasur me 1k vizitorë nuk do bëhesh :neutral:
   
  miraxh pëlqen postimin.
 11. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  UrlShortener Website me ADSENSEN tate
  si e ka filma24 pjesen e shortlink
  nese ske te besh me linke mund te besh nji tip Skipable qe kur te bej switch between links ti dali kjo me ADSENSE
   
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  53
  CKM! .. Pas mendimit tim esh Revenuehits !
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  qysh me bo me adsnse kto qe po thu ?
   
 14. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  blej nji domain me tematik Shortlink dhe si fillim bej postime normale qe te aplikosh per google, apsi ta aprovoj mbaje 1 muj ne ate gjendje pastaj mjafotn te nderros scriptin nga blog te instalosh UrlShortener ke plot me pages po dhe cracked dhe kete webin me adsense e kthen ne url shor  ose fjalia e dyt qe permenda me Skip serish ka te bej me shor url, nese ke par qe disa faqe qe perdorin ADF.ly me ndrtu nji faqe si adf.ly dhe eshte ai opsinioni per SKIP ne header nese e ke pa ...
   
 15. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kam 1 domain urlshrink.net , ka vizita t shumta edhe pse sosht webfaqe, besoj ka potencial tmadh nese dikush merr hapin me punu me to. Eshte ne shitje.
   
 16. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  po naj ads qe i jep reklamat ngjuhen shqipe a dini ? dhe qe pranon blogspot domainin
   
 17. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pyetja me e mire do te ishte ..si sjellin tafik ne web, nese ke trafik fitimet i ke te garantuara.
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 18. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pajtohem me ju se në radhë të parë trafik duhet të kemi. Por duhet të zgjedhim atë qe paguajnë më lartë.
  Pasi mund të kesh mbi 100k trafik dhe të zgjedhësh moneteize qe paguan më ult në krahasim me disa tjera qe paguajnë më lartë , pra duhet tbër krahasim dhe konsultime me përsona qe kan njohuri për programet e reklamave online qe paguajnë më lartë.
  Unë përsonalisht kam testuar disa gjera qe vertete me kan bër të hulumtoj paraprakisht para se të filloj të merrem me një program reklamash për fitim të parave online. Disa paguajn më ulët disa më lartë pra me të njëjtin burim trafiku.
   
  miraxh dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 19. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po eshte fakt qe nuk paguajn njejt dhe esht krejt normale kjo, dihet kush paguajne me mire, IA, adsense.. tjerat nuk dallojn nga njerra tjetra shum pak luan rol, un kam provu mgid, adstera,nga keto dya adterra esht larg me e mire per fitime, por nxjer problem me links i zhduk fb lidhjet nga fan page nuk e di pse.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 20. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  e qka mendoni me bo nje autoscript per mi kliku ads n popads.net a mer ban sigurt a?
   

Shpërndaje faqen

Loading...