1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me ba aktivizimin e Windows 8.1

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Diti Hyseni, 5 Prill 2019.

 1. Diti Hyseni

  Diti Hyseni Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si muje te Beje aktivizimin e windowsit 8.1 se e kam pasur me liqenc po tash se di po ma qet qe edhe 3 dite i kie krejt e ai kod nuk po me ban ma, pres pergjigje.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,277
  Pëlqimet:
  947
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...