1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si me arrit te magnet link ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga krasniqi01, 28 Gusht 2020.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje, a din dikush qysh me convertu psh. ni kurs udemy ose diqka tjeter ne "Magnet link "
  per uTorrent ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,654
  Pikë nga trofetë:
  243
  pasi ke krijuar torrent file atehere te jep mundesine te besh copy magnet link
  kete mundesi e kane te gjitha programet torrent

  [​IMG]
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 3. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  falimnderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...