1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur si me apliku per taboola

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi gjoni, 12 Shtator 2017.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk ja kam iden si me apliku tek taboola.com i jap aty kontakt se nuk ka regjistrim por skthen pergjigje
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by KALI-ALB, 12 Shtator 2017
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
 4. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nga vjen trafiku si dhe a eshte organik apo jo.

  Un nuk kam punuar me mgid po ma mer mendja se me trafik shqiptar nuk fiton shume.
   
 6. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  traffiku nga profile facebooku dhe grupe us uk dhe others
   
 7. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ka dasht kontaktu suporti po i pate pas gjith ne rregull qe me te dhene nje shpjegim.
   

Shpërndaje faqen

Loading...