1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si me AKtivizue Windowsin 7

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetonimat, 23 Shkurt 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si me Aktivizue Windowsin 7 ultimate 32 bit se vetem per 30 dite eshte ka me qet
   
 2. Main

  Main Anëtar Aktiv

  Postimet:
  469
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje keto tema jan te ndaluar ne forum , po te ndihmoj masi e ki shum problem me aktivizu ta dergova nje program ne pm me ta mundesh me aktivizu.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
  pse jane te ndaluara?
  mund te flasim ne publik per aktivizim legal & ne PM per cdo gje tjeter jo legale

  besoj?
   
 4. Main

  Main Anëtar Aktiv

  Postimet:
  469
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndoshta nuk na lejohet edhe kjo ,por kjo ke e fundit qe po i ndihmoj ksi rasti mos te rrezikoj edhe une ma shum.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...