1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ka mundesi qe ndodh kjo gje?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga boni, 26 Dhjetor 2020.

 1. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne nje portal qe kam ne wordpress, plugin i statistikave (Visito Statistics Free) qe kam te instalum me xjerr gati gjithmon dyfishin e statistikave qe me daline ne google analytics.
  Si ka mundesi, keni ndonje ide?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sepse google numeron vetem vizitoret. Kurse ai plugins numeron edhe botat.
   
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfare jane botat?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte nje program te cilet e perdorin makinat e kerkimeve apo edhe persona te tjere per arsyet te ndryshme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...