1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ju duket webi im

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga YoutuberCrazy, 18 Korrik 2017.

 1. YoutuberCrazy

  YoutuberCrazy Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kam hapuer nje webfaqe per Seriale USA eshte ne perpunimin e siper se shpejti do ta mbushi me seriale por cfare mendimi keni per te dhe ndonje sugjerim nese keni? Kliko ketu
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  po e mbajte ishtu te thjesht per tu navigur (pa shum ads ) ma do mendja se do ece.
   

Shpërndaje faqen

Loading...