1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ju duket versioni i ri i iOS 13?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Poshnjari, 5 Qershor 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  E ka instaluar ndonjeri versionin e ri te iSO? Si ju duket? Mua personalisht nuk eshte se me la ndonje mbrese te madhe, megjithese dihet qe eshte beta dhe ka shume bugs. Per ata qe duan ta provojne mund ta shkarkojne nga iOS 13 beta 1.
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  po kush osht aj budall qe e instalon betan me prish telefonin -_-
  Qorba Shpejt Ti Djeg Buzt , kshtuqe mamir pritne tej tftofet-tdel ne shtator komplet nga apple se me ba ksi manovrime.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Lol ku hyne budallenjt ketu? Ku e ke mesuar ti qe u prishka tel? Sa per info kam 6S plus dhe gjithmon ne beta e kam patur dhe kurr nuk kam hasur probleme. Une e hapa temen për ata që e kanë provuar ose që iu intereson.
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  po ti eki 6S plus qka i bon aj telefon 150 euro ki hesap edhe me prish une XS sguxoj me shti beta , pa dal official.
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Ja ma gjej ti një 6s plus 64gb te ri për 150€. Tel është 990€ lol dhe si e thashe nga fillimi eshte perdorur me beta dhe ndonse kane kaluar mbi 3 vjet eshte top fare. Nuk e shkaterron beta tel por gjera te tjera.
   
 6. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  a do te jet edhe per iphone 6 ?
   
 7. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  IOS 13 a do te jet edhe ne IPHONE 6? FLM !
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Mjerisht jo. Nga 6s dhe larte.
   
 9. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  Beta nuk ta prosh telefonin por thjesht ka ngecje edhe shume mangesi ne te.Duke pas pervoja te kqija me versionet beta publike kete ios nuk e kam instalu mirpo ne baze te videove qe kam pa ne youtube ka disa ndryshime te domosdoshme edhe shume te mira.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...