1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ju duket ky website??

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga strong iptv22, 19 Prill 2020.

Tags:
 1. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Last edited: 19 Prill 2020
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  272
  Pikë nga trofetë:
  128
  Provo mos eshte i suspenduar ky domain ...
   
 3. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po tani po ma nxjerr punonte deri pak perpara postimit
   
 4. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ishte nje gabim I serverit
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  Un nuk di te bej me mire, por nuk them qe eshte mire, spo me pelqen.
   
  @science pëlqen postimin.
 6. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  406
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  per mendimin tim eshte pak keq me llojin e fontit sikur nuk shifet mir
   
 7. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nav bari t duhet te ndryshosh ngjyren dhe font-size ajo pop alert n javascript qe shfaqe shkruaj emrin e panevojshme po ashtu optimizo cilsin e fotografive te postev se jan shum e veshtir me u pa !!

  Suksese (Y)
   
  @science dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 8. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
 9. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  E ke piccolo-tv.com
   
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh i nderuar pas mendimit tim ndryshoje templaten ve nje me tmir! Nese e ke tlidhur me wordpressin kliko Theme dhe shkruaj kategorin e ksaj faqe dhe dalin template me tmira :)
   
 11. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo nuk e kam me wordpress e kam bo vete me nje modifikim te vogel te marre ne nje faqe
   
 12. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te kisha preferu mi shiku edhe niher shtetet. Hyra tek Afrike dhe aty pash disa shtete si Arabin, Indin, Iranin . Permirsoj se keto bejne pjese ne Azi
   
 13. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  dizajn i thjesht dhe i dobet tkisha preferu sa ma shum me pershtat webin me ngjyra mat mira si psh kalter me bardh qe o ni dizajn teper i mir , se ky dizajn qe e ke bo o shum i vjeter per menimin tem edhe nuk u bo mir balancimi i ngjyrave gjithsesi te pergezoj per punen qe ke bo
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 14. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Rrofsh shoku
   

Shpërndaje faqen

Loading...