1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ju duket ky DizAJN

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cufaq, 28 Shkurt 2015.

 1. cufaq

  cufaq Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  [​IMG]
  SI ju duket ky dizajn i ber nga une
   
 2. KlajdiToci

  KlajdiToci Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Varet zoteri se per ke vend planifikohet ky design
   
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Paske shtu shum sene ne foto "Fade" (Chrome, FireFox) dhe po doket shume e komplikune foto. Thjeshte mendimi im. Klm
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  E ki sterngarku ket punim, duket qe osht fillestare. Gjithashtu renderat qe i ki pre te pc-s edhe laptopit e Wifi nuk jon mire pasi qe dallohen. Tento diqka ma te thjesht, mos me kompliku shume edhe ka met dal ma mire!
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  dizani po duket n stil viteve 80 .. pra
   
  KlajdiToci pëlqen postimin.
 6. appmobile55

  appmobile55 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shum me mire kishte me dal sikur tre browserat qe jane ne mbrapa vij te fshihen. Si dhe te teksti kopjutereve te mungon shkronja m "kompjutereve".

  Sent from my SM-G800F using Tapatalk
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire eshte.
   
 8. cufaq

  cufaq Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Sdi sa besoni po ky asht punimi i par i jemi me photoshop perhere te par e kam perdorur photoshopin at dit edhe arrita pak a shum me perdor gjithsesi flm gjitheve punimin e kam ba per vete
   

Shpërndaje faqen

Loading...