1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si instalohet Windows XP ??

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Fannol Gashi, 14 Janar 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  593
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  88
  I nderuar shiko a i ke driverat e internetit , mere najkun ne USB Driver Pack Solution , Scannoj Driverat dhe futi !
  Mir mbetesh
   
 2. miga

  miga Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Faleminderit!

  Sent from my SM-J110H using Tapatalk
   
 3. miga

  miga Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Windows xp mund me ba upgrade windows 8?

  Sent from my SM-J110H using Tapatalk
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,205
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  213
  NO
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,017
  Pëlqimet:
  1,024
  Pikë nga trofetë:
  348
  Tema mbyllet dhe nuk eshte me "ngjitese", per arsyet e meposhtme:
  • Eshte e vjeter
  • Linku nuk punon
  • Windows XP nuk merr me update nga Microsofte dhe shume programe nuk punojn per te, per kete arsye nuk konsiderohet i sigurt me.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...