1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si dhe nga mund te marim Backlinks?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga eduart elezaj, 9 Dhjetor 2018.

 1. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjithve!
  Nese eshte e mundur dhe din dikush, si mund te gjejme Forume ose Faqe per te mare Backlinks, te cilat lejojne postimin e linkeve dhe normal te jene dofollow.
  Nichen e kam me fitnes.
  Nese din dikush do me ndihmonte shume sepse jam ne hapat e para, persa i perket backlinks dhe per te pasur SEO.
  Faleminderit.
   
 2. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  High PR Page Rank Back link list
  en.gravatar.com
  www.bookcrossing.com
  www.ted.com
  www.ifans.com
  www.aeriagames.com
  www.fanfiction.net
  tinychat.com
  www.gapyear.com
  auth.lonelyplanet.com
  www.travelpod.com
  customize.org
  www.codecademy.com
  bitbucket.org
  tracky.com
  vid.me
  www.menuism.com
  pen.io
  www.blogtalkradio.com
  www.scoop.it
  https://medium.com/@seoexpertmuktad
  disqus.com
  http://lhcathome.web.cern.ch/
  musicbrainz.org
  storify.com
  my.fool.com
  www.authorstream.com
  www.theloop.com.au
  fundingforcollegestudents.picturepush.com
  morguefile.com
  imgfave.com
  imageshack.com
  todaysmeet.com
  https://about.me/seoexpertinusa
  www.codeproject.com

  https://www.just-eat.co.uk
  www.care2.com
  www.4shared.com
  freemusicarchive.org

  https://www.quora.com/

  uk.pinterest.com
  vimeo.com
  homestyler.com
  independent.academia.edu
  soundcloud.com
  themeforest.net
  www.dpreview.com
  expono.com
  500px.com
  profile.ultimate-guitar.com
  s15.zetaboards.com
  kwiksurveys.com
  www.edutopia.org
  catalog.flatworldknowledge.com
  www.wcpt.org
  www.yellowbot.com
  www.last.fm
  https://seoexpertusa.livejournal.com/

  www.open.ac.uk/
  https://issuu.com/seo-expert
  https://www.goodreads.com/user/show/79246963-seo-expert
  www.codeplex.com
  https://steepster.com/seo-expert
  www.openstreetmap.org
  fancy.com
  www.foodspotting.com
  ello.co
  audioboom.com
  www.storeboard.com
  slashdot.org
  https://www.reddit.com/user/bestseoexpertusa
  eventful.com
  www.akonter.com

  https://www.wikia.com/

  www.stumbleupon.com

  https://aboutus.com/
  www.wayn.com
  https://codepen.io

  http://www.syracuse.com/
  www.oercommons.org
  www.slideshare.net
  https://github.com/seo-expert-in-usa
  dribbble.com

  https://www.indiegogo.com

  https://www.fitbit.com

  8tracks.com
  www.rrrather.com
  https://pressfolios.com/
  listgeeks.com

  https://www.flickr.com/

  www.bloglovin.com
  www.khanacademy.org

  https://www.behance.net

  www.pinterest.com
  funnyjunk.com
  https://growthhackers.com

  sett.com

  https://mootools.net

  crowdfunder.co.uk

  https://www.zotero.org/

  deviatart.com

  https://www.ecwid.com

  symantec.com

  getsatisfaction.com
  www.eubusiness.com
  https://symaccount.symantec.com/Sym...symantec.com/plogin&forwardURL=&createCancel=
  angel.co
  ask.fm
  www.etsy.com
  listography.com
  www.dojo.press
  www.withfit.com
  www.empowher.com
  www.wattpad.com

  https://www.instagram.com/seoexpertusa/

  https://creativemarket.com/

  https://stackoverflow.com

  www.sba.gov
  https://www.houzz.com/pro/seoexpertusa/seo-expert-usa
  www.bibsonomy.org
  klout.com
  muckrack.com
  www.zizics.com
  carbonmade.com
  www.votable.com
  www.stage32.com
  player.me
  www.patreon.com
  n4g.com

  https://livestream.com

  https://freeyork.org/

  www.diigo.com
  moz.com
  webmasters.stackexchange.com
  www.idealist.org

  https://gibbon.co/login

  www.amazon.com
  studentbackr.polyvore.com
  www.propellerheads.se
  www.zimbio.com
  profile.cheezburger.com
  www.jambase.com
  genius.com
  www.koinup.com
  www.sbnation.com
  30boxes.com
  profiletree.com
  www.itsmyurls.com

  wikia.com

  profile.hatena.ne.jp
  www.intensedebate.com
  myblogu.com
  www.measuredup.com
  http://seoexpertusa.freeforums.net/
  www.slidepoint.net
  www.zillow.com
  www.realtown.com

  http://www.cityviewed.co.uk/

  www.librarything.com
  bundlr.com
  www.weheartit.com
  www.edocr.com
  www.slideserve.com
  www.viadeo.com
  http://www.lefora.com/
  www.cardomain.com
  tupalo.com
  www.hometalk.com
  www.zeefeed.co
  www.canva.com
  www.fmylife.com
  www.tradingview.com
  www.forexfactory.com
  www.currencynewstrading.com

  www.skillshare.com
  http://www.bizsugar.com
  https://belletristica.com

  Dreamwidth.org

  h5mag.com

  http://sett.com

  http://www.typepad.com/

  https://www.gameinformer.com/user/createuser.aspx?ReturnUrl=

  https://www.curriki.org/

  http://www.digitaljournal.com/

  http://linkarena.com/register


  https://hashflare.io/register/


  https://www.anobii.com/new_sign_up

  http://keeprecipes.com/user/register


  http://www.menssneaker.com
  wn.com
  today.com
  spoke.com
  minds.com
  Medium.com
  onmogul.com
  lerablog.org
  yourstory.com
  dailygram.com
  boredpanda.com
  selfgrowth.com
  thriveglobal.com
  allwomenstalk.com
  theodysseyonline.com
  Theodysseyonline.com

  ketu nje list tjeter : https://www.bloggersideas.com/top-dofollow-commentluv-enabled-blogs-list/


  ka edhe shume tjera mjafton disa kerkime online.
   
  NANO, DailyTeCh dhe eduart elezaj pëlqejnë postimin.
 3. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume Faleminderit Vlla
   
 4. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  te lutem, flm edhe per pyetjen.
   
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Backlinks nuk jane shume te sugjerueshem kohet e fundit, nqs nuk kane lidhje me temen e faqes tende, kujdes kur i perdor!
   

Shpërndaje faqen

Loading...