1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si behet riparimi i problemit Iphone 7 no service

Tema tek 'iOS' e hapur nga ad ifixit1, 9 Mars 2019.

 1. ad ifixit1

  ad ifixit1 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...