1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si behen keto animacione

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga CybeRnotic, 10 Nëntor 2019.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,917
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Me poshte e keni nje link, jane disa animacione shume te thjeshta, ka ide ndonjeri si behen apo me cfare programi?
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund ti besh me crazy talk animation 3
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,388
  Pëlqimet:
  1,932
  Pikë nga trofetë:
  348

Shpërndaje faqen

Loading...