1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si arrita ti fitoj 1k euro ne muaj

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga BlackEagle, 23 Mars 2018.

 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  a esh e sigurt kjo metoda ?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfar deshiron te thuash me titullin dhe me kete video ? Nuk kan asnje lidhje mes tyre.

  Pres sqarimin
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,054
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Eshte video funny. Gjasme me shkurti dru kap 1k eu
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk behet shaka me lek lol :tearsofjoy:
   
 6. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  po pra fuuny video ne kete rast ama ka njerz qe ne realitet i bejne 1k euro ne kete menyre.:p
   
  Last edited: 23 Mars 2018

Shpërndaje faqen

Loading...