1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si arrita te fitoj 1 mije Dollare fale Bitcoin dhe Amazon

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albcrypto, 6 Shkurt 2017.

Tags:
 1. paxking

  paxking Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  DIsa gjera nuk i ke shpjegu tamom, ka plot mungesa informacionesh ky postimi jot...
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mund te plotesosh. You are welcome :)
   
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pajtohem plotesisht me ty pasi hapat nuk jane sqaruar te gjitha sic duhet ka mundur tema me mire te shkruhet hap pas hapi.
   
 4. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  58
  E vlersoj komentin tend, plotesoji ti ato gjerat qe s'jane shpjeguar tamam pra, se keshtu me nje koment eshte e thjeshte . ;););)
   
 5. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  @Albcrypto mos e merr per te madhe komentin e antarit me lart pasi jo vetem ai edhe une por besoj se edhe per te tjeret eshte e njejta gje pasi ke mundur ti shtosh edhe disa gjera tjera qe te behet tema me e qarte dhe me komplete pasi kur e lexoj shoh se disa pjese mungojn psh:
  - A mundet dhe si mundet qe te depozitojm para ne paxful... permes VISA card ose ndonje menyre tjeter.
  - Ke mundur te shtosh se si behet transferimi i BTC prej wallet ne wallet te Paxful
  - Gjithashtu ke mundur te na sqarosh nese e ke rastin se si kryhet nje marrveshje per blerjen e nje kuponi me vlere 25$ si i ploteson te dhenat qe te fitosh 33% ose sa e ke shkruajtur ne fillim te temes...
  Per kete besoj se e ka fjalen edhe antari me lart edhe une mos e merr per tmadhe ate qe ka shkruajtur ai edhe ti drejtohesh qe ta plotesoj ai.
   
 6. FlexMan

  FlexMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa perafersisht duhet me investu per me fillu ket metod vlla? Faleminderit per tuton gjithashtu, like e ke.
   
  Albcrypto pëlqen postimin.
 7. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  si vlla transferimi i btc ne paxful ? seriozisht e bere kete pyetje ? sigurtisht ne paxful e ke nje BTC adres te caktur tenden ne tcilen e ben deponimin,hyn ne btc wallet i dergon te hollat ne addresen e paxful dhe fund! nese ke bbere ndonjehere transfere me btc,ose deponime ne ndonje faqe tjeter me btc atehere e kupton leht,kete ska nevoi ta shtoj ne tutorial,gjdo kush qe punon me btc e di kete gje.
   
  Albcrypto pëlqen postimin.
 8. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Kujt ja kam bere pytjen une ty apo ati qe e ka hap temen ? Shum mire i di keta gjera une se si behet transferimi i BTC prej wallet ne wallet po lexo mire tani hyn komento ktu... ajo qe kam shkruajt ka qene qe tema te behet me e kompletuar mos mshit tash mend ti ktu hajt.
   
  Lekosta pëlqen postimin.
 9. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  e ke LIKE!
  Mirpo aj qe Hyn me i lexu ato metoda,patjeter qe duhet te dij reth transfereve dhe metodave te transfereve,gjithashtu eshte shum NOOB te shkruash ne nje metod se si behet transferimi nga BTC wallet ne nje wallet tjeter ..
   
 10. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Jo cdo njeri qe hyn ketu ne forum din cdo gje nese je vizitor i perditshem ne kete forum ateher duhet te te kete ra ne sy se sa antare regjistrohen edhe pyesin cfare eshte BTC si te transferoj btc dmth prej 0 nisin nga ky forum
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ne vend se ti thjeshtoni temat edhe me shum i komplikoni , Lekosta, ti nese sheh mangesi ne ket tem plotesoe e mos e bej lemsh edhe me shum per ata se kan edhe ashtu te qarte, mos mbjell pesimizem ndoshta dikush ka vendos te investon, ateher jepe ate me te miren nga ti ne lidhje me ket teme .
   
 12. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  58
  Duhet te kesh minimumi 0.2 Bitcoin ne Paxful, eshte nderruar shifra ditet e fundit se kur kam punuar une ka qene me pak. Asgje!
  Une nuk do te te mesoj ty Bitcoinin nga fillimi, eshte njesoj si te mos dish te krijosh website dhe te besh nje postim si te fitosh nga Adsense dhe tjeret te te thone qe s'eshte tema e plote se nuk ke shpjeguar si te krijosh websiten. Futu ne forum , futu ne google, kerko pak me shume dhe puno.
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ai qe din ta fiton BTC din te ben edhe ket fitim qe ke ceke ti, andaj nese dikudh te thot qe tema nuke sht plot nuk ke pse hyn ne siklet ,fundi mesimet jan per ata qe si dine dhe jo per ata qe i dine.
   
 14. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Mua nuk mundesh te me mesosh bitcoinin ? Kerkova une qe te me mesosh bitcoinin ti ? Lexo para se pergjigjesh pasi pergjigja ime ka qene
  Code:
  Jo cdo njeri qe hyn ketu ne forum din cdo gje nese je vizitor i perditshem ne kete forum
  
  ateher duhet te te kete ra ne sy se sa antare regjistrohen edhe pyesin cfare eshte BTC si te transferoj
  
  btc dmth prej 0 nisin nga ky forum 
  une kam fol per ate qe shof cdo dite ne forum nga antaret e ri qe as nuk e dine se cfare eshte BTC por duan qe te fitojne ca te ardhura permes netit OK I NDERUAR
   
  Alti pëlqen postimin.
 15. dionbalaj

  dionbalaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  33
  Flm per metoden edhe pse se kam shume te kjarte pasi eshte hera e parr qe mirrem me ksi gjera.

  Mkan mbet rreth 60$ nwallet, qka mendon ti a ja vlen mi investu nket punen qe po thua ti?

  Shum faleminderit, pak njerz kohve tfundit po tregojn metoda
   
 16. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  58
  Minimumi i investimit per kete metode eshte 0.2 Bitcoin, shifra minimale qe kerkon Paxful qe te funksionoje nje trade.
   
 17. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me t'vertet spe kuptoj.
   
 18. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cilen pjese spo e kupto , ose nuk ke kuptu kurgjo?​
   
 19. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vallah super spjegim por nuk po arrij te kuptoj me t'vertet.
   
 20. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po me duket si nuk po m'hyn ne krye ky mesim pak me gjeresisht me shume kuptime
   

Shpërndaje faqen

Loading...