1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shum ankesa!!! A e din dikush arsyen e renies se REACHit dhe a do ket permirsim???

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Omer.adili, 16 Dhjetor 2017.

Tags:
 1. Omer.adili

  Omer.adili Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shum ankesa dhe ende nuk ka pergjigje perfundimtare se cfar po ndodh me FB fan page!!!
  A e din dikush arsyen e renies se reachit?
  A eshte vetem nje problem qe do ket zgjidhje apo kshtu do vazhdoje!??
   
 2. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  edhe mu me ka ndodh ama ishalla rregullohet shpresoj mos osht naj gabim nga facebook
   
  Omer.adili pëlqen postimin.
 3. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sipas informatave të deritanishme, Facebook po tenton që fokusin ta ketë në Video, dhe kështu reach të jetë më i madh tek ato sesa tek postimet e zakonshme.
   
  Omer.adili pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...