1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shtoni Fitimet Ne Faqet Tuaja

Tema tek 'Mësime' e hapur nga DardanDaci, 18 Tetor 2019.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per cfare sherben kjo vlla? Qe thot te shto fitimet ne websiten tuaj?
   
 2. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo sherben neqoftese ki reklama te bezidshme ne uebfaqen tende ka shum perdorues qe e perdorin adblock per me i hek reklamat e tani ske fitime dmth kjo osht antiadblock qe nuk e len perdoruesin me hy ne faqe tenden pa e nal adblock dhe kshtu mund me i rrit fitimet.
   
  miraxh dhe bthaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...