1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shtojcë për transmetimin e bisedës (CS <--> Discord)

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Adi-GL, 3 Prill 2020.

 1. Adi-GL

  Adi-GL Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Meqenëse e kam botuar këtë shtojcë në një faqe tjetër, po e lë linkun këtu. Nëse ndokush ka ide apo pyetje, apo edhe vështirësi në përkthimin e tekstit, ju lutem bëni replikë.
  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=319940


  ~ Me rrespekt, Adi, Gjilan.
   

Shpërndaje faqen

Loading...