1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shtepiza e Pc problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 26 Shtator 2016.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  E kam ni pc shtepiz moti kohe se kom perdor
  edhe tash deshta me e perdor kur po e shtypi butonin me ndrez veq bon pip pip pip zhurma qka mundet me pas defekt .
   
 2. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  pastro ram memory edhe prap vendose
   

Shpërndaje faqen

Loading...