1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shqiptari i ne gjak altenen?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga reflect1, 31 Maj 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://imgur.com/a/I8XgZF9
  Pershendetje! E pash kete lajm qe ni 9 vjeqar kish arrit shum ne fushen e teknologjis edhe um erdh shum mir qa kish arrit per moshen qe e ka, po ni sen e vrejta prej nje foto qe e kishin pas duke e shfletuar altenen [faqe kryesisht per me cardu].
  Pse Shqiptart e kan n gjak punen e keqe?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,900
  Pëlqimet:
  1,325
  Pikë nga trofetë:
  243
  njëriu do thoja unë


  ps. kot s'thonë "qyli është i ëmbël"
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Po krejt qisi 9 - 15 vjeqar hin nfb shohin ksi grupe ilegale per me kardu hin porositin qisi sene me vler deri 10 euro ku as vet se din sa munen mu denu nqs i nxojn e knej menojn qe jon hakera e bojn ksi filma ata qka jan te pjekur nuk merren me pun ilegale ma mer mendja
   
  phoenix dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jam shkri tu qesh :D

  njesh je.
  Gjeni i informatikes duke hy ne altenen.

  Po nuk kane cfare te bejne portalet e lajmeve shqiptare se jan bo me shume portale per lajme se njerez.

  Ose jane ngatterruar me foton.

  Nese don te behesh gjeni duhet vetem te jesh gati per tu bere.

  Shpresoj qe ai djale te jete gjeni por edhe niveli gjenise vjen me shume dhe nga edukata dhe ne zonat e shqiptarise dhe me materialet ne gjuhen shqipe veshtire te mesosh shume.
   
 5. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  degjoje me ze cfare perfaqeson pjesa e asaj faqes dhe e kupton pse e ka hapur ate faqen aty ky tipi

  bravo FAMILJES qe e ndjek nga mbrapa me gjera te tilla neser ky cun mund te behet dicka vec me shtysen qe ka

  shqiperia ka shum talente te till qe ne nji te ardhme asnjehere nuk ju realizohen enderrat si nga shteti ashtu dhe nga padituria e prinderve ne lidhjen me talentin qe mund te ket femija i tyre
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo aj djali tha kom marr pjes n disa evente, edhe tha kohen e lire e kaloj tu shiku sende te reja per teknologji, po mu qajo foto ma vrajti synin.
   
 7. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  43
  Sa i perket ksaj foto aty ka hap ket ish forum me te madhin ne boten black dhe te njohur deri me sot por eshte mbyllur tashme sa per informat , tek eventi per mbrojtjé e te dhenav personale ku ka kallxu se deri ku mujn me mrri te dhenat e juaja nese nuk beni kujdes ne qfar mase mujn mu shpernda dhe keq perdor nga te tjertet dhe ka marr ni shembull te mir , osht fakt se shqiptart jon shum tprir te zgjut ne fushen e teknelogjis si ne boten white po ashtu edhe ne boten black te teknelogjis kem shum e shum persona qe kan aftsi te jashtzakonshme dhe per kta duhet te jemi krenar te gjth
   
 8. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shqiptari e kanne gjak
   

Shpërndaje faqen

Loading...