1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

#shqipet e bashkuara

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga dns, 28 Dhjetor 2017.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  [​IMG]
   
  LorentK, enneaa, emimer dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  shume bukur
  ka vetem nje problem tek kryqezimi i shpatave, kush ka sy e gjen...
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  shum punim i bukur bravo :)
   
 4. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Punim i bukur,bravo !
   

Shpërndaje faqen

Loading...