1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shqip-tv.com TV Shqip Live

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga PirateKS, 8 Tetor 2012.

 1. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  [​IMG]
  Pershendetje ITSHQIP

  Deshta te prezantoj faqen time qe eshte dedikuar TV Online me permbajtje kryesisht me televizione shqiptare
  Jan disa TV me te famshmet qe shikohen nga shqiptaret si dhe permban transmetime direkte te reality show te ndryshem gjithashtu ndeshjet e futbollit kryesisht derbi
  Shqip-tv.com nuk transmeton ne websajtin e tije asnjerin nga kanalet qe permban ne te, te gjitha jan pjes e lidhjeve te ndryshme nga sajtet tjera.

  Shpresojm qe ne muajin e ardhshem te fillojm me transmetim direkt te Reality Show si VIP Shpija, Bigbrother Albania si dhe Shpija

  Shpresoj qe t'ju pelqej faqja


  Code:
  http://www.shqip-tv.com/
  Komentet,kritikat dhe sygjerimet jan te mireseardhura. Faleminderit.
   
 2. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  Faleminderit, e di qe ka edhe shum faqe te tjera te ngjashme por besoj qe kohe pas kohe do te fus edhe shum mundesi te tjera pasi qe e kam marr me seriozitet dhe nuk besoj qe do ndalem me kaq :)
   
 4. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  Edhe besoj qe ki me pass sukses se vertet me pelqej vetem chatin e kisha hek se pak pldh po doket
  sidoqoft suksese...
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me pelqeu
   
 6. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Po me pelqen qe nuk paskeni shume ads rreth, dhe e lehte per ti kategorizuar kanalet !
  Nje kerkese, nese kishit pas mundesi me fute ne listen e kanaleve 'Klan Kosova' ?
  Top Channel, nuk eshte e mundur qe te duket 'bar' apo si t'i them ku mund ti ulet zeri apo edhe te behet full screen, rregullojeni !
  Suksese !
  EDIT
  Tek kanali KTV, kur klikova filloj streaming i 'Klan Kosova' ose ndryshoni butonin, apo ndoshta kjo ndodhe pasi qe personi qe ben streaming i ndryshon kanalet kohe pas kohe ?
   
 7. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  @RAPh & @Blerim Raci - Faleminderit

  @Zyklon - Faleminderit edhe ty, sa i perket Klan Kosova eshte pak zor sepse vetem ne kosov eshte deri diku i shikuar edhe nuk besoj qe e merr ate iniciativ dikush per ta transmetuar perderisa vet Klan Kosova nuk deshiron ta transmetoj ne internet
  Ndersa sa i perket TOP Channel faleminderit tani e rregullova gjithashtu edhe KTV eshte ne rregull por nganjeher perdoruesi qe e transmeton i ndryshon por zakonisht KTV eshte :D
  sidoqoft websajti don cdo dite te kontrollohet per ndonje lidhje te shkeputur do te mundohem te jem aktiv
   
 8. shqiphit

  shqiphit Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum e mir qenka vetem se keta kanale mund te gjenden free gjithka.
  Presim kanale te reja.
  Suksese
   
 9. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faqja duket shume shume e bukur vetem se ato reklamat e Google ADS duhet ti heqsh menjeher sepse nuk te zgjate shume pasi eshte e ndaluar te perdoret per Live Streaming plus qe ti i ki vendos ne popup edhe ma keq ma mir shiko ndonje kompani tjeter e mos humb kohe me google ads une te sygjeroj
  Code:
  http://www.trafficrevenue.net/ 
  kjo paguan per vizita jo per klikim sikur google ads
   
 10. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  PirateKs , a keni ende ket web apo jo?
   
 11. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ketu nuk po shikoj ndonje kanal tv vetem ads qe te drejtojne ne faqe te tjera
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...