1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shqip Stack (Faceit)

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 4 Tetor 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje djem

  Kushdo qe don mundeni me u bashku ne Grupin Shqip Stack ne Faceit momentalisht numërojm mbi 1600 Anëtar
  Krejt jon Shqiptar edhe mundeni me lujt 5vs5 me ekipe te shteteve tjera.

  Linku: https://www.faceit.com/en/inv/NOFAZ6H

  [​IMG]

  Qdo te mire :)
   
  miraxh dhe albion65 pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me fal se sja kam shume idene faceit-it, a fiton ndonje nga ato piket "F" me lart nqs luan me grupe shqiptare si kjo prsh "ShqipStack" ?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Nuk eshte se ndikon me grupe shqiptare por ndryshe eshte kur luhet nje match 5 shiqptar ne ekip.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...