1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shqipëria ne vPopulus ju pret

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Banana696969, 12 Korrik 2019.

 1. Banana696969

  Banana696969 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjitheve,

  vPopulus eshte nje loje strategjike dhe shoqerore ku shtetet e botes luftojn per territore dhe mbijetese. vPopulus eshte nje loje e re qe luhet nga nje "browser" i internetit dhe do te lansohet me daten 14.07.2019, apo te Dielen vijuese. Shqiperia ka nevoj per ndihmen e secilit prej jush. Nese deshironi te luftoni per Shqiperi dhe te mos dilni ne protesta, bashkohuni me ne në Discord: https://discord.gg/3HXm7a3  vPopulus ka nje ekip aktiv qe do te vazhdoj te permiresoj cdo aspekt te lojes.
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  ?!
  [​IMG]
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...