1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shpenzime dhe Përfitime

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga bardhy musliu, 31 Janar 2019.

 1. bardhy musliu

  bardhy musliu Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  KUSH ME NDIHMON KOM WEBSITE EDHE FANPAGES NE FACEBOOK

  10 K SHIKIME NDIT I MARR
  QYSH ME LIDH WEBSITE ME FITU PARE

  NDIHM NESE KENI MUNDESI

  ME FITU PARE PREJ KLIKIME NE REKLAM EDHE SHIKIME QE JAN NE WEBSITE

  TEMA OSHT E WEBSITES LAJME
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,850
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  293
  Gjuha shqip? Ap ndonjë tjeter?
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese ke usa me adbreak nese ke shqip instant articles
   
 4. bardhy musliu

  bardhy musliu Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  SHQIP O DJAL
  NE INSTANT KOM MARR BANNED PARA 1 VJETI HAHAAHH
   
 5. bardhy musliu

  bardhy musliu Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...