1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Shpejtesin e kompjuterit ne startim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ingjeksion, 22 Shtator 2013.

 1. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  SSD i kom ble edhe punon shum mir tash .
   
 2. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Aha,faleminderit i nderuar per info,kalo mire.
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Qfare SSD i ke ble (Hapsira)?
  Dhe sa kushtoj nese bene me dite?

  Me te mira...
   
 4. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,109
  Pëlqimet:
  306
  Pikë nga trofetë:
  128
  SSD jane me te shtrejnt se keto normal: 120GB 55Euro, 240GB rreth 100Euro dhe te tjerat keshtu me radhe rritet cmimi
   
  edy007 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...