1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

shpejtesi dhe antivirus

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga krasniqi01, 28 Mars 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din naj kush naj antivirus t'mir per laptop dhe a naj kshille qka me bo per mem punu laptopi ma leht dhe ma shpejt ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hidhi nje sy top antivirus
   
 3. armelaspiro

  armelaspiro Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  provo sophos. e ke dhe ne versionin free si antivirus
   
 4. AlbaHost

  AlbaHost Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nga eksperienca ime Malwarebytes ishte me i miri dhe me i lehti per laptopin tim personal, natyrisht eshte free version dhe aji me pagese.
   
 5. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cfar laptop ke si film shkruj karakteristikat!
   
 6. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  cfare performance ke?
   

Shpërndaje faqen

Loading...