1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shoutcast Panel Free

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Pjeter, 20 Tetor 2016.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos keni ndonje ide ku mundem me gjet Shoutcast Panel free qe ka mundesi tregomni ndonje faqe :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...